ПРО ЖУРНАЛ

 

25 РОКІВ ПОСПІЛЬ ВИСВІТЛЮЄМО ПИТАННЯ
ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН В УКРАЇНІ!

 

       «Землевпорядний вісник» – єдиний всеукраїнський спеціалізований журнал для тих, кого цікавлять питання земельних відносин – передусім працівників місцевого самоврядування, виконавчої влади, землевпорядників, землевласників і землекористувачів, оцінювачів, підприємців, фермерів, юристів, нотаріусів, адвокатів, науковців, студентів, громадян.

       Журнал щомісячно публікує відкриті лекції, фахові коментарі, поради, роз'яснення, аналіз ситуацій, що виникають на практиці, відповіді на запитання, застереження від помилок, а також нові офіційні документи, актуальні, аналітичні, проблемні матеріали, наукові та експертні висновки, а також огляди земельних спорів, які розглядають суди.

       Це також єдине в Україні видання, яке у кожному випуску висвітлює помісячні результати земельних аукціонів в розрізі областей, районів, міст, селищ, сіл. У наших моніторингах ринку земель знайдете відповіді на запитання – що, де і за скільки продано, що готується до продажу, на які види цільового призначення земель зростають ціни продажу та оплата оренди, а на які – попит зменшується і ціни та орендна плата падає.

       «Землевпорядний вісник» упродовж 23 років свого існування є надійним і перевіреним інформатором та порадником для тих, хто трудиться в земельній сфері та обслуговує її. 

Наші електронні адреси:
zemvisnuk@ukr.net
zemvisnuk_ua@ukr.net

Контактні телефони:
044-468-21-18, 067-442-33-09,
050-7-000-779

НАШ НЕЗМІННИЙ ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС 48783